Fenerbahçe Divan Kurulu’nda GERGİNLİK! | ALİ KOÇ TEPKİ GÖSTERDİ!

  görünümler 269,994

Ajansspor

Ajansspor

2 yıl önce

Fenerbahçe’de gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda gergin anlar yaşandı. Divan kurulu üyesi Ufuk Aydın’ın “TFF’ye giden bağımsız Fenerbahçeli üyeler divana katılsın” sözleri üzerine Başkanı Ali Koç tepki gösterdi.
Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda gergin anlar yaşandı. Divan kurulu üyesi Ufuk Aydın’ın “TFF’ye giden bağımsız Fenerbahçeli üyeler divana katılsın” sözlerine cevap veren Koç, “TFF’ye giden bağımsız üyeyi söylüyorsunuz. Ne demek istiyorsunuz burada. Bizden, Fenerbahçe yönetiminden TFF’ye yollanmış bağımsız üye anlamında bir şey yok. Selim Soydan yönetim kurulu üyesi ve bizle alakası yok. Bizi temsil eden yönetim kurulu üyesi yok federasyonda. Yanlış bilgiler çerçevesinde konuşuyorsunuz. Biz bir kişiyi önermedik. Önersek de resmi olarak kulübü temsil eden biri olmaz. Selim Soydan ile derdiniz varsa açıklayın. Sorunuz anlaşılmıyor. Futbol A.Ş’deki bağımsız üyelerden sadece biri yüksek divan kurulu üyesi. Siz istiyorsanız özellikle bir sonraki toplantıda özellikle çağırırız” dedi.
Ufuk Aydın’ın sözleri üzerine Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük de bir cevap verdi. Küçük, ”Ufuk Aydın ikinci kez usulsüzlük yaptı. Bu söyleyeceklerini konuşma sırasında söyleyecekken sırası gelmeden kürsüden konuşmak istedi. Kendisine söz verdim, vermekle yanlış yaptım. Cumhurbaşkanı’nı çağırmayıp keşke seni ekim ayında konuştursaymışız. Ekim ayında devletimizin en büyüğü gelecek, burada devlet protokolü uygulandı. Her şeyimizi bir kenara iteceğiz. Cumhurbaşkanı’nın ne zaman salona gireceğini takip ediyoruz. Sana veya senin gibi dostlarımıza, Cumhurbaşkanı’na değil de sana öncelik tanıyacağız. İnsafa davet ediyorum. 16 bin 092 oy alan bir yönetim ne yaptı ki olağanüstü kongre istiyorsun. Ben Ali Koç’a oy vermedim, tarafını da tutmadım sandıkta. Ne yanlış yaptılar ki senin gibi düşünenler veya senin dilinde olağanüstü kongre süreci var. Yazıktır günahtır” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR: 586
Ali Koçak
Ali Koçak Yıl önce
Erken secimi Başarısız oldukları için isteniyor Sayın başkan ekibimiz ile hazırız demişti tüm branşlarda kotuyuz demekki iyi hazirlanilmamis 3 sene yeterli bir zamandi. Aziz başkan gibi Fenerbahçe me yüreğini koyacak bir başkan istiyorum
Ömer
Ömer 2 yıl önce
SN. VEFA KÜÇÜK 7.20 'DE Kİ SORUNUZA YANIT VERİYORUM. EVIMIZDE 21 YIL SONRA YENILDIK... DAHA ALİ KOÇ'U TUTAN FENERİN ŞAMPİYON OLMASINI İSTEMEYENLERDİR.2 SENE ÖNCE BEN DE İSTEDİM LAKİN BU SAATTEN SONRA OLĞANÜSTÜ KONGRE ŞART!
Barney Stinson
Barney Stinson 2 yıl önce
Adam hitabeti eksik olduğu için söz hakkı olamaz mı çıkmış diğer yorumları okuyup hiçbir fikri olmayan insanlar aynı şeyi yazıp eleştiriyor adam gayet basit şekilde Fenerbahçenin durumunu sorguluyor ve TFF’nin kurulunda bizi temsil eden biri var mı demiş
davut alan
davut alan Yıl önce
Dernekler kanunu değişmesi lazım inşallah bu yasama döneminde kulüpler yasası çıkar
furkan kara
furkan kara 2 yıl önce
Ne yaptı çok şey yaptı ama başarılı olamadı bencede olamaz çünkü başarısızlığın devam ediyor ersun yanalda devam etmeyecekti bu sene.
ultraslan germany
ultraslan germany 2 yıl önce
ali koç medyayı hiç kullanamıyor bu yanlış kullan kulüp haklarını savunamıyor aziz yıldırım çok daha iyimiş son olarak lig daha bitmedi her takımın şampiyonluk şansı var.
Benturk Sen
Benturk Sen 2 yıl önce
Ali koç tarihe geçtin artık bravooooo geçen yıl kümeye düşüyorduk bu senede Galatasaray 20 yıl sonra mağlup etti bizi...Büyük başkan Aziz Yıldırım senden ne kadar özür dileseler azdır!!! Yönetim istifa
cado6262
cado6262 2 yıl önce
Sacma sapan konusmus bu arkadas. Yaziklar olsun. Böyle cahillerlen tartisiyoruz. Baskanimiz ne yapsin?
Hanah Amine
Hanah Amine 2 yıl önce
@Dogukan Mavis bu futbol manager oynamaya benzemez aslanım sanal degil reality bura
Chpkkli troll
Chpkkli troll 2 yıl önce
Berat albayragin oyunlari bunlar hepp hahahahaha chpkkli fenerliler ağlamayin ulaaaaa 😂😂😂
Buğra Kocaoğlu
Buğra Kocaoğlu 2 yıl önce
Ali koç sonuna kadar haklı burada . TFF'de herhangi bir takımın adamı , temsilcisi , önerdiği adam olmamalı . Adam çıkmış Ali koca bizi kimse temsil etmiyor mu diye hesap soruyor . Ulan orda Türk futbolu temsil ediliyor , herhangi bir takım değil .
Hasan Bilir
Hasan Bilir 8 aylar önce
Olmazsa guzel arkadasim binen binene olur suanda oldugu gibi
Kağan Keçeci
Kağan Keçeci Yıl önce
@Fenerist ha ha ha bilene bak
Buğra Kocaoğlu
Buğra Kocaoğlu 2 yıl önce
@Enis Sanane kardeşim
Fenerist
Fenerist 2 yıl önce
@ULU TÜRK nihat ozdemir fb nin adami diyen kisinin Ne spordan ne siyasetten ne ekonomiden nede verilen ihalelerden haberi vardır. Nihat 3 temmuz kumpasinda feneri satıp gitmiştir.
ULU TÜRK
ULU TÜRK 2 yıl önce
@Fenerist nihat sizin adaminız ya
Çağlar Güleryüz
Çağlar Güleryüz 2 yıl önce
Ben tv de izlerken bu adamin saçma sapan biseyler yapacagini çözdüm zaten alkiş yaparkenki hareketlerinden.Zaten aklı başında bir fenerli olsa ali koçun ortaya koyduklarına karşı gıcıkı çıkmaması lazım.
EREN
EREN 2 yıl önce
Benim üzüldüğüm bir konu var fenerbahçeli olarak Alex öyle gönderilmemeliydi.
Barış Varlar
Barış Varlar 2 yıl önce
Aziz yıldırım Fenerbahçe ye çok Zarar verdi hep bildigini okudu ama bu işi çok iyi biliyor Ali başkan çok zayıf şunu söylemek istiyorum kendisini görmek yüzüne söylemek isterdim bu Fenerbahçe kulübü kurumsal hiç kimsenin malı değildir 💛💙
Selçuk N.
Selçuk N. 2 yıl önce
Ali Başkan, ürettiği arçelikler gibi süresini erken tamamladı.. Evime aldığım tüm arçelikler daha miladını tamamlamadan(6 ayda) servise gidip-gelmekten illallah ettirdiği gibi alt segment bir yönetim gösteriyor. Görüntü güzel ama icraat aynı paralellikte gidemiyor malesef. Tıpkı elektrikli süpergem gibi; ses var sonuç yok; toz-toprak hala yerde..1 kez bile dolmayan süpürge torbam için teşekkürler ARÇELİK. Borissia Dortmund'un yapıp da bizim yapamadığımız şey nedir? Yönetmek mi/ İdare etmek mi(yoksa Bosh mantığı mı).
alican topal
alican topal 2 yıl önce
Biz dışarda niye düşman arıyoruz ki bizim içimizdeki irlandalılar yeter başka söze ne hacet
Cakir Metin
Cakir Metin Yıl önce
Adama "Sus, kes sesini otur yerine" de Sonra da, arkadaşlar demokratik bir şekil de toplantımıza devam ediyoruz de 😂🤣😂
Hüseyin A
Hüseyin A 4 aylar önce
Trajikomik
Elsever Azizov
Elsever Azizov 2 yıl önce
Ali Koç başkanımızın arkasındayız. Fenerbahçe yıkılmaz #Hedef29 💛💙💛💙 🇦🇿🇹🇷
Tevfik Akman
Tevfik Akman 4 aylar önce
Gelecek sezon başaracak
Elsever Azizov
Elsever Azizov 2 yıl önce
@ULU TÜRK aleykum salam kardesim. Bir millet iki Devlet 🇦🇿❤️🇹🇷
ULU TÜRK
ULU TÜRK 2 yıl önce
gs li olarak azerbaycanlı türk soydaslarımıza selamlar🇹🇷😍🇦🇿
Hakan Aslan
Hakan Aslan 2 yıl önce
Bugünde kızıyormu taraftar cok merak ediyorum bence adam güzel konuşmuş adamı başka yerlerinden dinleyenler tam boş adamdır
Ali Akural
Ali Akural 2 yıl önce
Kürsüdeki Eleman:Biz buraya neden çıktık niçin çıktık bunu izaha gerek yok yürüdük ve çıktık
Mehmet Uçuş
Mehmet Uçuş 2 yıl önce
Azîz bşk 20 yıl fenerbahçe başkanlığını yaptı ilk 10 ıyi işler yaptı ve 10 yıl sonra hıc bir şekilde kabul edilemiyecek bir kumpasla karşı karşıya kaldı fenerbahçe olrak nalet liyoruz ama 10 sonra sayın başkan aziz bey fenere hıc bir katkı yapmadı hep zarar verdi takımı borçlan dirdi takımı şampiyonluk potasından uzaklaştirildi sanki kendi evini yönetiyor gibi davrandı dağılmış durmunda olan galatasaray 'yi péşpeşe şampiyon oldu ve kendini toparladı şimdi ali koç başkan gelmiş daha iki yılı dolmamış herkes konuşuyor adam ne yapsın elinden geleni yapıyor takımı yeni kuruyor bir taraftan uhfa uygulama ları bir taraftan defalarca kirli insanların alttan yönettiği futbol federasyonu bir zamanlar ergenekon ve mafyacilar ve focular yonetği bir kuruluş tan ne beklersiniz ali koç başkan ne yapsın adamın önünü kapatmışlar yoksa bırak miyorlar kendi koç holding te büyük tırasns ferler yapar di şimdi eski 20 yılık yönetimin sıkıntı larını kapatıyor
Mustafa Anıl Gürsoy
Mustafa Anıl Gürsoy 2 yıl önce
😁😁
Volkan Sümer
Volkan Sümer 2 yıl önce
Sayın Vefa KÜÇÜK 👏🏼👏🏼💙💛
zeynel abidin
zeynel abidin 2 yıl önce
Bu Ali Koc,la tanismak isterdim sahane ve dürüst bir insan
Lion_King
Lion_King 8 aylar önce
Ali Koç ve ekibi , Derhal olağanüstü kongre kararı almalıdır.
Mustafa Kahraman
Mustafa Kahraman 2 yıl önce
vefa küçük büyük adamsın
Osmanli 1453
Osmanli 1453 2 yıl önce
Fenerbahçe hakkini arayamiyor sorumlusu ali koctur takimla ilgilenmiyor bu isi yapacak sadece futbolla ilgilensin ali kocun koc holdingin basinda durması gerek cunku holdingin basinda birisi yok iki yerle ilgilenemiyor futbolda fener bu sene hic vara gidilmedi kim arayacak fenerin hakkini
Mesut Demirbilek
Mesut Demirbilek 2 yıl önce
Ayıptır yazıktır günahtır aynen.. Ali Koç biraz daha devam..
Levent Saracoglu
Levent Saracoglu 2 yıl önce
Adam orda düsüncelerini söyliyor videonun sonundada adami tehditmi ediyorlar küfürmü ediyorlar belli degil sonrada demokratik konusma diyorlar..
ATATÜRK'ÜN ASKERLERİYİZ TÜRK İNTİKAM
ATATÜRK'ÜN ASKERLERİYİZ TÜRK İNTİKAM 2 yıl önce
Ali koç bişey söyleyince şak şakcılari hemen alkışlıyor adam bişey sordu adam borçtan bahsediyor
Hanah Amine
Hanah Amine 2 yıl önce
ersuna uyup bu sene sampiyon olacagız demen senin hanene çok büyük bi eksi yazacak sayın koç
TSV Filstal
TSV Filstal 2 yıl önce
KOÇ sana KOÇum gibi gitmek düşer...Ankaragücü’de devlet desteği alıyor.... 🤓😂🤣
Şehzade Bayezid
Şehzade Bayezid 2 yıl önce
Demokratsız bir şekilde ilerliyoruz diyor adama sesine kes diyor 🤣🤣
Gürçim Gökkaya
Gürçim Gökkaya 2 yıl önce
Vefa baba efendiliğin ve adaletin baş rolüsün
Adnan Şen
Adnan Şen 2 yıl önce
Vefa Küçük başkan işi biliyor, bu konuşmacı ne konuştuğunu kendi de bilmiyor.
Mehmet.S
Mehmet.S 2 yıl önce
Sorular gayet net fenerbahceliler aglamayin artik
Toprakcan Orcan
Toprakcan Orcan 2 yıl önce
Yasama Yürütme Ali Koç...
Hakan Kalayli
Hakan Kalayli 7 aylar önce
Yasama,Yürütme,Yenilme Ali Koç
mahir batuk
mahir batuk 2 yıl önce
VEFA KÜÇÜN SABRI TAŞMIŞ MIŞ. ADAM DİNLEYİM DERKEN BİLE KONUŞMACIYI EZİYOR.
Musa Yaylabaşı
Musa Yaylabaşı 7 aylar önce
Ali koç yönetimi her açıdan çok zayıf bir yönetim . Eski yönetimden başkan olsa kabul görecek en az 3 5 kişi vardı, şimdi ali koç bırakıyorum dese başkan olarak kabul görecek profilde kimse yok maalesef. Başkan amigolarla çıkarcı şakşakçılarla iş tutmayı bırakıp, yanına daha güçlü figürler almalı, yoksa onlarla beraber gidecektir. Ayrıca ali koç ve aziz Yıldırım'ın arasına 3. Şahıslar girmiş, onlar gaz vermese yarım saat baş başa konuşsalar barışırlar, aziz başkanın yanındakilerde az değil, ama en büyük suçlu ali koça gaz veren sonradan görme tayfa. Fenerbahçenin aziz Yıldırıma da ali koça da ihtiyacı var. Kişisel hırsları ve egoları yüzünden Fenerbahçeye zarar vereceklerse ikisi de taraftarın gözünde biter. Şahsım adına Fenerbahçe benim için hepsinin üzerindedir.
Burak Metin
Burak Metin 2 yıl önce
Geçmiş olsun Terim le uğraştın başına iş aldın kaypaklık yaptın AĞLATIP YOLLATICAZ
Muteli Mütefekkir
Muteli Mütefekkir 4 aylar önce
Ali Koç Fener'i bırakma.
Hakan Akyazı
Hakan Akyazı 2 yıl önce
:D Geldiğimiz hale bak :D haykırdım yemın edıyorum adam çok boş yoldan tutup elıne kağıt verıp gondermısler ....
O Bir Atlas
O Bir Atlas 2 yıl önce
bir fenerbahceli olarak tek bir sorum var fenerbahcede mikrofon alan herkes mi R leri konuşamaz
cemil şakir
cemil şakir 2 yıl önce
fener ağlama
Emir Biçer
Emir Biçer 2 yıl önce
Vefa başkan el öpülesi ADAM'sın!
Enes taşçı
Enes taşçı 2 yıl önce
Adam diyorki bizim torpilimizi kim yapıyor federasyonda 😂
islam alarslan
islam alarslan 2 yıl önce
herkes gitsin ama ali koç gitmesin. taraftar olarak ali koçun sonuna kadar yanındayız
Tolu Bora
Tolu Bora 4 aylar önce
yok knk degilmisiz
adsiz soyadsiz
adsiz soyadsiz 2 yıl önce
Konusmayi bilmiyor diyenler o kadar kisinin onunde konusmaya ciksalar bu adamdan daha beter olurlar 2 kelimeyi yan yana getiremezler 😂
sait Öztürk
sait Öztürk Yıl önce
demokratik diyor ali koç vefa küçük üstüne gidiyor el insaf adamın ahkkı
eyt oyvermez
eyt oyvermez 2 yıl önce
Adam aslın da doğru söylüyor demek istediği Fedarasyon da nihat özdemir ve Selim soydan dışında başka kaç tane adamımız var diye soruyor
EbuBekir Korkmaz
EbuBekir Korkmaz 2 yıl önce
Ses kesini tamam müdale etmeyin demokratik sekilde ilerliyoruz ddd
Atakan Ata Medya
Atakan Ata Medya 2 yıl önce
Ben bu adamı orada baştan sona dinleyemem şahsen...
cumanoyancem arayici
cumanoyancem arayici 2 yıl önce
FENER AĞLAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Lucas Kose
Lucas Kose 2 yıl önce
Ne alakasi var keske ayni tenkitleri once yonetim icin yapsaydiniz 20 yilda kulubu borc batagina surukleyenleri konusun
Nahid Cahangir
Nahid Cahangir 2 yıl önce
Vefa başkan yine yargı dağıtmış ama "ses kesini" demeseydi iyiydi )))))
Veysel Altsoy
Veysel Altsoy 2 yıl önce
😂😂😂
zeynel abidin
zeynel abidin 2 yıl önce
Fenerbahce satilirsa biz Fenerbahce taraftari suana kadar destek olan hic bir taraftar feneri tutmazzzzzzzzz
yusuf zuleyha
yusuf zuleyha 2 yıl önce
Haha. Demokratik yapıya bak sen. Haklı veya haksız adamın konuşmasına bile izin verilmiyor. GS de iki yıldır şampiyon olan baskana neler söylüyorlar neler. Bu adam iki laf etti diye yemediği hakaret kalmadı. Söylediklerine katılmıyorum bu arada o ayrı. Ama her üyenin yönetimi eleştirme hakkı vardır. Hatta üye olmasına bile gerek yok. Türkiye de başkanlar takımın sahibi değil. Sahibi olsa yine anlarım. Ali Koç neyse de vefa bey e hiç yakışmamış.
Cengizhan Gök
Cengizhan Gök 2 yıl önce
Niye adama konuşma özgürlüğünü vermiyor musunuz? ADAM ALİ KOÇ VE YÖNETİMİNDEN MEMNUN DEĞİLİM DİYOR
islam alarslan
islam alarslan 2 yıl önce
konuşamıyo zaten mesele orada :)
Laus
Laus 2 yıl önce
Yönetimden ali koç gibi Bir adamı sevmeyen Varsa Gitsin Trabzon u tutsun
Laus
Laus 2 yıl önce
O kim fenerbahçe başkanı Ali Koç a karşı geliyor
Emre Örnek
Emre Örnek 2 yıl önce
8 dk fazla ona
kara kartal
kara kartal 2 yıl önce
Adam gibi adam ali koc
Selim Evcil
Selim Evcil 2 yıl önce
Ben taraftari salak saniyordum. Delegeler daha buyuk salak. Heleki en son fatih terimin hehegamonkasimdan kurtar bizi baskan diyeni gordukten sonra. Ali koctan da umidi kestim
Lion
Lion 2 yıl önce
Dağılmaya gider... RİP FB
Kral Fenerli
Kral Fenerli 2 yıl önce
BIR SEVDADIR FB MAZINDE BIR TARIH YATARR
Rıza Ertuğ
Rıza Ertuğ 4 aylar önce
Ali Koç neden yanlız yönetiyor Fenerbahçe'yi azizi yıldırım yönetim kurulu üyelerini say desek herkes bilir Ali Koç un yönetim kurulu üyeleri kim ben bilmiyorum
Hakan Kalayli
Hakan Kalayli 7 aylar önce
Ali Koç başkan başka takımlar şampiyon
El Profesor
El Profesor 2 yıl önce
Vefa Bey yargı dağıtmış.
Rick Rozay
Rick Rozay 2 yıl önce
Sessiz Adam ses kesını :D
Mert Tepe
Mert Tepe 2 yıl önce
Vefa başkan yargı dağıtıyorr :)
kinco asenov
kinco asenov 2 yıl önce
Yazıklar olsun kim bu ya
Mesut Messi
Mesut Messi 2 yıl önce
Ses kesini, adamı çıldırttı🤣🤣🤣
Muhammet Yomra
Muhammet Yomra 2 yıl önce
Allah askina bir Trabzonlu olarak ali koc fenerbahceyi laik oldugundüzeme getirecektir. Fenerbahce dünyada büyük bir camiadir. Türkiye icin basarili bir fenerbahce gerekli. Türk futbolu icin basarmasini bir trabzonsporlu olarak cok istiyorum. Cahiller her yerde var maalesef
GAME OVER 03
GAME OVER 03 2 yıl önce
Aziz Başkan olsaydı böyle konuşa biliyormuydu ozman görürdük
Zzzz Zz
Zzzz Zz 2 yıl önce
Pavalı köpekler😂
Oğulcan Seçgin
Oğulcan Seçgin 2 yıl önce
Azizin yancisi oldugu icin oyle konusuyo zaten
selçuk bayrak
selçuk bayrak 2 yıl önce
Kendisi çok bilerek arastırarak konusuyor sanki. kulağına kim ne diyorsa onu medyaya söyleyen koç adama ahkam kesiyor. Sürekli avlayan koç emzik isteyen koç ahkam kesiyor..
Kadir Okcu
Kadir Okcu 2 yıl önce
Alın şu adamı şurdan allh aşkına ya ne konuştuğunu ne konuşacğını bilmiyor
GOATS OF HİSTORY
GOATS OF HİSTORY 2 yıl önce
Ses kesini ahaha seviyorum bu adami
AYKUT ELMAS
AYKUT ELMAS 4 aylar önce
vefa kucuk tam bir ali kocun adami sempatik gorunuyor sozde ama hep aliyi kayiriyor
Erdal Çavdar
Erdal Çavdar Yıl önce
Vefa küçük kızdıysan gerisini siz düşünün artık
AYKUT ELMAS
AYKUT ELMAS 4 aylar önce
vefa koç videonun sonunda diyorki ali koc ne yaptiko erken secim istiyorlar tek kelimeyle anlat diye ulan koskoca fenerbahceyi mahalle takimima cevirdi ne yapti baska koskoca 4 sezonda hic bir basarisi yok
fetih 1453
fetih 1453 2 yıl önce
FUTBOLDAN ANLAYAN BİLİRKİ FENERBAHÇENİN GÜÇLÜ KADROSUNU ERSUN YANAL KULLANAMIYOR DÜN OYNAN ALANYA MAÇI EROL BULUT TAKIMI SAHAYA ÖYLE DİZMİZKİ BARCELONA GİBİ BU ADAM FENERBAHÇENİN ARADIĞI HOCA UZUN YILLARDA FENERBAHÇEMİZDE HOCALIK YAPAR AKLI BİRAZ FUTBOLA ÇALIŞAN BU HOCAYI KAÇIRMAZ
atillahan33
atillahan33 8 aylar önce
Ali Koç başarısız ama şu anda konuşan adam daha da başarısız. Cümle kuramıyor. Konuşmaktan aciz. Kafa da konuşmalar da boş, bomboş
Çetin İnan
Çetin İnan 2 yıl önce
Yapilsin hemen erken secim gene baskan ali koc ♥️
Aykut Gözel
Aykut Gözel 2 yıl önce
Yaptsinda görelim hadi erken seçim
Ömer
Ömer 2 yıl önce
@Hakan Aslan sampiyinluk değil bu saatten sonra kulüpte DURAMAZ!
Hakan Aslan
Hakan Aslan 2 yıl önce
sampiyon olmasın takim bak bakalım seçilebiliyor mu
Çetin İnan
Çetin İnan 2 yıl önce
Baskan adam gibi baskan kulup zorda buna kimse inanmiyor cicim aylari degil emek veriyorsa adam gibi adam ali koc
Samet Kara
Samet Kara 2 yıl önce
Seçim de Ali Koç aday olursa seçilir 16 olmasa da 10 bin olur bu kez😂😂
Emir Tinaz
Emir Tinaz 2 yıl önce
Ali koc iyi baskan bu hale sokanin ....
Muhtesin Tunç
Muhtesin Tunç 2 yıl önce
Bu üyeyi dinlerken ben bile çileden çıktım ne yapmak istiyor Ne demek istiyor anlamadım
ILKIN ILKIN
ILKIN ILKIN 2 yıl önce
VAY BE FENERBAHCE NE GUNLERE QALMIS ALI KOCDAN BASQAN OLMAZ OLMAZ
sed poyraz
sed poyraz 2 yıl önce
Adamın ne dediğini anlayan varsa bana yazabilir mi XD
Hakan Aslan
Hakan Aslan 2 yıl önce
Demişki bunu anladık ki turkiyede tek domokratik kulüp galatasaraydir
ILKIN ILKIN
ILKIN ILKIN 2 yıl önce
Adam onu demek ister ki borcumuz var para yigdiniz her sey iyi olacaq dediniz olmadi indi anladinmi adam duz konusdu
Kadir Soylemez
Kadir Soylemez 2 yıl önce
Fener hapı yutmus en büyük Galatasaray demeye calısmıs
reyn fann tusuf aktaş
reyn fann tusuf aktaş 2 yıl önce
Kudurmaya devam edin biz şampiyonuz💙❤🔥
Aziz Yıldırım - Sadettin Saran Kavgası
9:33
Direkt Futbol
görünümler 319 B
انسرقت سيارة بيسان واتصلت بالشرطة😱💔
12:03
Anas Elshayib انس الشايب
görünümler 1 Mn
Kızlar öpünce vs erkekler öpünce 🤣
0:14
İçimizdeki Ateş 2. Bölüm
2:5:40
İçimizdeki Ateş
görünümler 667 B
Aziz YILDIRIM | BEN FENERBAHÇE'NİN KENDİSİYİM !
2:15
Başkanımız Ali Koç'un YDK Konuşması
1:41:15
The Ingenious Design of the Aluminum Beverage Can
11:39
10 SANİYEDE TUTTUĞUN TAKIMI TAHMİN EDİCEM! ⚽️
0:19
Neymar vs Pele 🥶🥵
0:23
Solar_FTBL
görünümler 436 B
ACUN ILICALI CANLI YAYINDA! | GÜNDEM ÖZEL
1:28:51
Sansürsüz Futbol
görünümler 54 B